Pro uchazeče

Aktuální nabídka volných míst

Zprostředkování zaměstnání

   Obrací se na nás lidé, kteří potřebují pomoci najít práci. Buď sami ví, že existují personální agentury nebo dostávají kontakt z úřadů. Těmto lidem pomáháme zprostředkovat zaměstnání. Nejdůležitější je první rozhovor, kde si povíme uchazečovi představy o budoucím zaměstnání, jeho požadavky, jak finanční, tak pracovní (například probíráme jeho možnosti na základě jeho zdravotního stavu, rodinného stavu apod.). Buď jsme schopni uchazečovi nabídnout rovnou pracovní pozici, nebo jej zakládáme od naší interní databáze, s kterou pracujeme při všech obsazováních pozic. 

Poradenství

   Mnoho lidí se neorientuje na trhu práce, a to například z důvodu, že dlouho neměli potřebu měnit práci, končí rodičovskou dovolenou nebo jsou to čerství absolventi, a nebo také lidé, kterým se dlouhodobě nedaří najít tu pravou práci. Pro tyto případy nabízíme individuální poradenství v osobní pracovní prezentaci, konzultace k aktuální situaci na trhu práce či rozhovor o tom, v čem je uchazeč dobrý a která práce je pro něj ideální. A možná jen dodání trochu sebevědomí a chutě do hledání.

Registrace

   Ne vždy se povede nabídnout uchazeči pracovní nabídku ihned, proto si je registrujeme. Pokud o to stojí. Předáme si důležité informace a když se objeví vhodná pozice, tak se spolu nakontaktujeme a probereme ji. Nikdy uchazeče nepředstavujeme klientovi bez jeho vědomí. Vždy žádáme o souhlas. Registrace je zdarma a je nezávazná.
© Copyright 2021  - Všechna Práva Vyhrazena.
Směrnice GDPR
Powered By ClickFunnels.com