HLEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ?
Pošlete nám Váš životopis..


AKTUÁLNÍ VOLNÁ MÍSTA
Prohlédněte si aktuální nabídku volných míst, kterou pro Vás pravidelně aktualizujeme. 
HLEDÁTE KANDIDÁTY?
Pošlete nám Vaši poptávku..


Ochranná známka TEAMWAY
20.01.2021 nám byla zapsána ochranná známka TEAMWAY na pomoc v obchodní a podnikatelské činnosti, management a administrativní služby, řízení lidských zdrojů a náborové služby, personalistické služby, personální řízení a zaměstnanecké poradenství, personální poradenství, poradenství v oblasti personálního managementu, poradenství v oblasti organizace a řízení obchodní činnosti v oboru personálního řízení, odborné poradenství v oblasti personálního řízení, konzultační a poradenské služby vztahující se k personálního řízení.
Členství v APPS
12.11.2020 jsme se stali členem prestižní Asociace poskytovatelů personálních služeb / APPS. Věříme, že i díky příslušnosti k takhle silné komunitě budeme stále lepší a lepší!
Studium v USA zdarma?
Rádi byste studovali v Anglickém jazyce? Což zkusit studium na prestižních univerzitách jako je Yale nebo třeba Harvard zdarma? Zde Vám přinášíme odkaz na článek v angličtině o možnostech studia zdarma. Pokud se přihlásíte dejte nám vědět. Budeme Vám držet palce! Odkaz na kurzy zdarma zde.
Vybrané reference:              S TEAMWAY spolupracuji od jejich samotného začátku. Konzultujeme pozice a dáváme si zpětné vazby. Jejich komunikace je rychlá a konkrétní. Kromě recruitu a podobných služeb, umí nabídnout i své prostory k pohovorům. Líbí se mi rychlé rozhodování a flexibilita. Nabídky jsou zpracovávané s ohledem na naše potřeby.

Juraj Belej 
generální manažer firmy Blika
Kadaň              S TEAMWAY jsme řešili zaměstnávání cizinců, kde se potkala odbornost, ochota, vstřícnost a komunikativnost. Plně si uvědomují, že pracujeme s lidmi a nehrají na pracovní dobu. V případě, že jsme něco potřebovali i mimo běžné hodiny, vždy byli "na drátě".

Karolína Holounková 
Jednatel společnosti K & J COLOR s.r.o.
Chomutov

            The Kleuh was the perfect solution for my small business. It's targeted, mobile responsive, out of the box ready, elegant and simple.  If you're looking for a great template look no further because The Kleuh has your covered.

Janice Doe

Vše co si domluvíme, dodržíme.

© Copyright 2021  - Všechna Práva Vyhrazena.
Směrnice GDPR
Powered By ClickFunnels.com