Pro firmy

Jaký je rozdíl mezi interním HR a externím recruitingem?

Co je potřeba k úspěšné spolupráci?

>

ŠKOLENÍ NA MÍRU
POMOC PŘI PROPOUŠTĚNÍ ZAMĚSTNANCŮ

Řekli o nás

Ing. Lucie Němečková, prokurista, Kadaň

   „S Pavlínou jsme se pracovně poznaly už v roce 2016, kdy působila jako odpovědná osoba v jiné agentuře. Byla pro mě tehdy garantem korektního postupu agentury, dodržování pravidel spolupráce i zákoníku práce. Na základě organizačních změn ve firmě jsme na nějakou dobu smlouvy s agenturami ukončili. Nicméně když se Pavlína v roce 2020 ozvala, že se pustila na vlastní dráhu, se spoluprací jsme neváhali.  

   Její tým pro nás zajišťuje jak nábor vyšších pozic, tak agenturní zaměstnávání. Mají rozdělené kompetence, každý člen týmu se specializuje na svoji oblast, což je základním předpokladem jejich profesionality. Navíc mají velmi individuální přístup a výborný tah na branku. 

   A co mi zvlášť vyhovuje - jsme v častém kontaktu, a to i v časech, kdy už ostatní telefony nezvedají. Pro mě nedocenitelné plus.“

Recruitment

   Zde naše agentura nabízí velké množství způsobů vyhledávání kandidátů. Požadavky si určujete Vy a osobně je konzultujeme. Každou pozici rozebereme a zjistíme jaké jsou možnosti na trhu práce a co udělat pro to, aby se podařilo pozici obsadit. Cílem je zaměstnání kandidáta do kmenového stavu klienta. Máte možnost vybrat si variantu zprostředkování s garancí nebo bez ní.

Agenturní zaměstnávání

   Jedná se o třístranný pakt mezi zaměstnancem, agenturou a uživatelem. Zaměstnanec je vědomě přidělen k uživateli, který mu práci přiděluje, koordinuje a hodnotí. Agentura zde má pracovněprávní úlohu, stará se o veškeré personální náležitosti, zpracování mezd a s tím spojené úkony vůči úřadům. Zodpovědnost má agentura a uživatel společnou, avšak je přesně dáno, kdo za co jí nese. Tato služba obsahuje také vyhledávání a nábor zaměstnanců dle požadavků uživatele.

Vedení mzdové agendy

   Vše co vytvoříme musí odpovídat platné legislativě. Nejen, že platnou legislativu uplatňujeme při našich službách, tak i nabízíme zpracování mezd, účetnictví a také pracovněprávních úkonů i v jiných případech než ve spojení s využitím výše uvedených služeb.

Kurzy a semináře

   Pořádáme vzdělávací kurzy a semináře, které je možné připravit pro vaše konkrétní potřeby nebo se i vy můžete přidat do našich probíhajících školících programů. Jak jsme již několikrát zmínili, nemáme rádi univerzalitu, to že umíme nabídnout službu od A do Z neznamená, že vše děláme sami, rádi se obklopujeme chytrými a kvalitními lidmi, kteří nám pomáhají růst a poskytovat to nejlepší vám.

Outplacement

   Kdo jiný, než personální agentura by měla být nápomocna při ukončování zaměstnanců a to jak z pohledu pracovněprávní agendy, tak i při hledání nových pracovních možností. Pokud musíte propouštět, tak s grácií. Při využití spolupráce s personální agenturou i na ukončování pracovního poměru nabídnete svým zaměstnancům službu při orientaci na aktuálním trhu práce, možná i s brzkou nabídkou nové pracovní příležitosti.
© Copyright 2021  - Všechna Práva Vyhrazena.
Směrnice GDPR
Powered By ClickFunnels.com