HLEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ?
Pošlete nám Váš životopis..


AKTUÁLNÍ VOLNÁ MÍSTA
Prohlédněte si aktuální nabídku volných míst, kterou pro Vás pravidelně aktualizujeme. 
HLEDÁTE KANDIDÁTY?
Pošlete nám Vaši poptávku..


Mini Blog
Členství v APPS
12.11.2020 jsme se stali členem prestižní Asociace poskytovatelů personálních služeb / APPS. Věříme, že i díky příslušnosti k takhle silné komunitě budeme stále lepší a lepší!
Studium v USA zdarma?
Rádi byste studovali v Anglickém jazyce? Což zkusit studium na prestižních univerzitách jako je Yale nebo třeba Harvard zdarma? Zde Vám přinášíme odkaz na článek v angličtině o možnostech studia zdarma. Pokud se přihlásíte dejte nám vědět. Budeme Vám držet palce! Odkaz na kurzy zdarma zde.
Ochranná známka TEAMWAY
20.01.2021 nám byla zapsána ochranná známka TEAMWAY na pomoc v obchodní a podnikatelské činnosti, management a administrativní služby, řízení lidských zdrojů a náborové služby, personalistické služby, personální řízení a zaměstnanecké poradenství, personální poradenství, poradenství v oblasti personálního managementu, poradenství v oblasti organizace a řízení obchodní činnosti v oboru personálního řízení, odborné poradenství v oblasti personálního řízení, konzultační a poradenské služby vztahující se k personálního řízení.
Vybrané reference:              S TEAMWAY spolupracuji od jejich samotného začátku. Konzultujeme pozice a dáváme si zpětné vazby. Jejich komunikace je rychlá a konkrétní. Kromě recruitu a podobných služeb, umí nabídnout i své prostory k pohovorům. Líbí se mi rychlé rozhodování a flexibilita. Nabídky jsou zpracovávané s ohledem na naše potřeby.

Juraj Belej 
generální manažer firmy Blika
Kadaň              S TEAMWAY jsme řešili zaměstnávání cizinců, kde se potkala odbornost, ochota, vstřícnost a komunikativnost. Plně si uvědomují, že pracujeme s lidmi a nehrají na pracovní dobu. V případě, že jsme něco potřebovali i mimo běžné hodiny, vždy byli "na drátě".

Karolína Holounková 
Jednatel společnosti K & J COLOR s.r.o.
Chomutov

            The Kleuh was the perfect solution for my small business. It's targeted, mobile responsive, out of the box ready, elegant and simple.  If you're looking for a great template look no further because The Kleuh has your covered.

Janice Doe

Vše co si domluvíme, dodržíme.

© Copyright 2021  - Všechna Práva Vyhrazena.
Směrnice GDPR