Náš tým

VÁŠ ÚSPĚCH JE PRO NÁS MOTIVACÍ

 

Pavlína Nováková

Výkonná manažerka

Pavlína pracuje v poskytování personálních služeb více jak 9 let. Jejím denním programem je vytvářet nabídky na míru. Zabývá se potřebami klienta a nabízí mu jasnou, férovou a reálnou nabídku. Její velkou předností je zodpovědnost a práce v souvislostech, vše se vším souvisí.

Práce s lidmi se jí promítá i do soukromí, kde se věnuje lektorství, sportu a cestování.

Jiří Giptner

 Obchod

 Jirka má na starosti navazování kontaktů s klienty, navozování                 vztahů s klienty a díky jeho přirozené veselosti i navozování příjemné atmosféry. Jeho dlouholeté zkušenosti z oboru bezpečnosti jsou až překvapivě přenesitelné na lidské zdroje. Jeho cit pro systematičnost a procesní řízení přináší do naší nabídky řád a spolehlivost. Více píše už Jirka sám na https://www.giptner.cz/.

Diana Bendlová

Konzultantka 

Diana se věnuje pohovorům, databázím a všemu co dělá nábor dobrým náborem. Mimo to, že vede výběrová řízení, tak hlídá termíny nám všem. Pomáhá nám nezapomínat. Pro práci s lidmi se snad narodila. Její příjemné vystupování, které je namíchané z laskavosti, sympatie, asertivity a zdravého sebevědomí, nastoluje příjemnou atmosféru při pohovorech, ale také odbornost naší práce.

Andrea Kosťová

Administrace

Andrea již více než 15let spoluvytváří stabilní zázemí a dohlíží na plynulý chod firem, ve kterých působí. Ať se už jedná komunikaci s úřady, přípravu smluvních dokumentů, či přípravu reportů všeho druhu, Andrea si vždy ví rady a vše zvládá s lehkostí a dobrou náladou. 

David Tejml

Strategie a rozvoj

David působil více než 15let ve výkonném managementu významných mezinárodních společností a zároveň se podílel na založení několika úspěšných start-upových projektů. Zocelen nabytými zkušenostmi a s hlavou stále plnou vizí a ideálů pokračuje v plnění svých snů. Komunikuje plynně česky, anglicky a německy.